Konkurs "Kręcimy z energią"

Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych ze szkół z województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w konkursie pt: „KRĘCIMY Z ENERGIĄ”.

Zadaniem uczniów jest nakręcenie krótkometrażowego filmu nt. alternatywnych źródeł energii oraz racjonalnego użytkowania energii. Film ma mieć charakter edukacyjno – informacyjny oraz poruszać takie zagadnienia jak identyfikacja zagrożenia środowiskowego wynikającego z nadmiernego zużywania energii, rozróżnianie energii przyjaznej środowisku od nieprzyjaznej, wskazywać na źródła uzyskiwania energii odnawialnej, a także zwrócić uwagę na inwestycje w odnawialne źródła energii w najbliższym otoczeniu.

Dla autorów najciekawszych filmów czekają cenne nagrody!

Aby zgłosić się do konkursu należy czytelnie wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU, wysłanie zgłoszenia na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 30.09.2013r. Termin nadsyłania prac upływa 25.10.2013r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 20.11.2013r.

Jednocześnie zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie niniejszej informacji w środowisku szkolnym.  

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie!

 

"KRĘCIMY Z ENERGIĄ" wojewódzki konkurs twórczy na najciekawszy film krótkometrażowy dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 10.000,00 zł