Bezpłatne konsultacje z dietetykiem w Miejskim Ogrodzie


Już 27 lipca od godz. 12:00 do 18:00 zapraszamy na bezpłatne konsultacje z doświadczonym dietetykiem!

Jeśli potrzebujesz wsparcia, podzielenia się spostrzeżeniami i wątpliwościami związanymi z żywieniem Twojej rodziny – przyjdź! Wskazówki dietetyka pozwolą Ci zrozumieć zasady zdrowego żywienia oraz utrwalić prawidłowe nawyki.

 Kącik Porad Witalnych zorganizowany zostanie w plenerze Miasta Cypel, ul. Zaruskiego 6, w zielonym namiocie w strefie Ogrodu Miejskiego, w sąsiedztwie „hamakowej” czytelni plenerowej i dziecięcych działań twórczych.

Porady udzielane są bezpłatnie, ale obowiązują zapisy. Zarezerwuj poradę wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem porada. W wiadomości podaj swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz sugerowaną godzinę porady. Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia godziny spotkania z dietetykiem. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

 

"Jestem tym co zje mama!"

Proponujemy również bezpłatne spotkanie dla kobiet planujących macierzyństwo, karmiących piersią. Myśląc o macierzyństwie przygotuj odpowiednio swój organizm, wyeliminuj toksyny, znormalizuj masę ciała, wyposaż się w wiedzę, poznaj ekoprodukty i zaplanuj zdrową rodzinną strategię żywieniową. Nie działaj na własną rękę! U nas dowiesz się jak zmienić zasady żywienia, by cieszyć się spokojną ciążą i zdrowym dzieckiem.

Na bezpłatne spotkanie zapraszamy o godz. 15:00! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. W tym celu wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem macierzyństwo. W treści informacji podaj swoje imię i adres e-mail. Poinformujemy Cię o szczegółach spotkania!

 

W tym samym czasie, na terenie Miasta Cypel odbywać się będzie wiele innych atrakcji rodzinnych pod hasłem „Hej dzieciaku!”, w tym gry, konkursy, loteria i plenerowa czytelnia oraz bezpłatna joga (o godz. 13:00) i ekojedzenie.

 

Porad udzieli Teresa Majewska – psychodietetyk, doradca i trener żywienia, autorka „Modelu Optymalizacji Stylu Życia z uwzględnieniem wartościowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz świadomości”. Udziela porad żywieniowych zorientowanych na indywidualne potrzeby konkretnej osoby z uwzględnieniem szeregu uwarunkowań (płeć, wiek, kondycja, rodzaj pracy i innych aktywności, pora roku itd.) 
Dla osób pragnących poznać zasady utrzymania w organizmie równowagi służącej zdrowiu, prowadzi wykłady, kursy odżywiania (w tym gotowania według Pięciu Przemian). 
Konsultuje kobiety w ciąży oraz matki z dziećmi, a także współpracuje z przedszkolami w zakresie odżywiania. 
Dla ułatwienia procesu wprowadzania zmian w diecie, podaje sprawdzone przepisy na smaczne dania. Przekazuje praktyczne informacje gdzie kupować i jak rozpoznawać wartościową żywność.

 Gwarantujemy, że zyskasz wiedzę, motywację i dobre samopoczucie!