Joga w Miejskim Ogrodzie

Joga w Miejskim Ogrodzie to szansa na aktywny wypoczynek dla mieszkańców Warszawy i zaproszenie ich do wspólnej praktyki jogi. Gwarantujemy prawdziwy wakacyjny relaks i atmosferę pełną pozytywnej energii w zielonej przestrzeni Cypla Czerniakowskiego. Nasze zaproszenie skierowane jest zarówno do tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z jogą, jak i do tych, którzy o tę dziedzinę zdążyli się już otrzeć w różnym stopniu.

 Pomysłodawcą i organizatorem projektu Joga w Miejskim Ogrodzie jest Fundacja alter eko i Magazyn Joga.

Joga jest systemem ćwiczeń dostępnym dla każdego. Pomaga zachować dobrą kondycję i zdrowie, jak i pozwala wrócić do równowagi ciała i ducha, jeśli została ona zachwiana.

Na wakacyjnych spotkaniach Joga w Miejskim Ogrodzie łączymy bezpłatne sesje jogi z ciekawymi wykładami o teorii zdrowego żywienia (zapisy do konsultanta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ), z których każdy może zaczerpnąć coś dla siebie. Porady dietetyka są również bezpłatne!

Zajęcia jogi odbędą się w sobotę (27.07.13) o godz. 13.00. w Mieście Cypel (ul. Zaruskiego 6). Osoby, które chciałyby wspólnie poćwiczyć proszone są o zabranie ze sobą maty (ew. koca, ręcznika). Zapraszamy!