Zielony Słoik

Otaczanie się przyrodą, mieszkając w mieście, jest wyzwaniem. Fundacja jest orędownikiem działań, mających na celu zmniejszanie deficytu przyrody w miastach, w swoim lokalnym otoczeniu. Zielone Słoiki to przyroda w mikroskali, która nie tylko jest piękną dekoracją ale również ekosystemem filtrującym, jonizującym  i nawilżającym powietrze.

 

Zielony Słoik na zamówienie…

Realizujemy Zielone Słoiki na zamówienie. Wystarczy określić swoje preferencje w kwestii wielkości słoja oraz gatunków roślin (służymy radą). Zgłoszenia przyjmujemy na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Zielony Słoik - warsztaty…

Organizujemy warsztaty tworzenia Zielonych Słoików. Formuła warsztatów opiera się na miniwykładzie nt. roślin i gatunków odpowiednich do uprawy w słoikach oraz warsztatów praktycznych, podczas których każdy z uczestników wykonuje Zielony Słoik dla siebie. Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Zapraszamy!